VIII SEMINARIUM INWESTORÓW NIERUCHOMOŚCI

Jak Wasze wrażenia po VIII Seminarium Inwestorów Nieruchomości w Szczecinie?

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z wydarzenia 7 grudnia w Park Hotel.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie! Mamy nadzieję, że 4 krótkie prelekcje, które dla Was przygotowaliśmy przeniosły się na wartościową wiedzę oraz, że nawiązaliście nowe relacje, które zaowocują w przyszłości dobrą współpracą i transakcjami.

Szczególnie dziękujemy naszym partnerom wydarzenia za wsparcie oraz aktywny udział podczas wydarzenia.

Dziękujemy Pomorze Zachodnie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego za ponowne objęcie naszego Seminarium honorowym patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

Dziękujemy Prezesowi Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. Robertowi Michalskiemu za przedstawienie ciekawych form wsparcia i rozwoju dla przedsiębiorców z sektora MMŚP Województwa Zachodniopomorskiego!

Dziękujemy Kancelarii Gryf Radcy Prawni za przedstawienie obecnej sytuacji Frankowiczów oraz toczących się postępowaniach sądowych a także jak odzyskać znaczne środku z tytuły umowy kredytowej zawartej w CHF.

Dziękujemy Michał Lidzbarski oraz AsystentRentiera.pl za wsparcie oraz zaprezentowanie narzędzia do wyszukiwania okazji inwestycyjnych na rynku nieruchomości.

Dziękujemy również pozostałym partnerom wydarzenia Północna Izba GospodarczaZachodniopomorskie Stowarzyszenie Pośredników Obrotu Nieruchomościami oraz DobryAdres.pl za wystąpienie, aktywny udział oraz wsparcie marketingowe podczas wydarzenia.

Na VIII edycji Seminarium inwestorów w Szczecinie w tym mikołajkowym nastroju i nieco kameralnym wydaniu niż zazwyczaj, nie zabrakło ciekawych ofert inwestycyjnych nie dostępnych nigdzie indziej! Uczestnicy w specjalnym panelu zaprezentowali swoje usługi oraz mieszkania w okazyjnych cenach a także gotowce inwestycyjne do zakupu z wynajętymi już pokojami!

?Nie zabrakło również emocji! Okazało się, że na naszym Seminarium można się nawet oświadczyć?!
Życzymy wszystkiego dobrego zakochanej parze ? !!!!

Na Afterparty w Grey Club już standardowo uczestnicy Seminarium świetnie się bawili i po kilku drinkach można było dowiedzieć się naprawdę ciekawych rzeczy z rynku nieruchomości.

Pamiętajcie także, że spotkania robimy dla Was cyklicznie poprzez Fundację Rentumi i staramy się organizować je co kilka miesięcy. Kolejne Seminarium przewidujemy na wiosnę, poinformujemy Was o tym na naszym Fanpageu więc koniecznie nas obserwujcie!

Pozdrawiamy, zespół Rentumi!

#Patronat #Pomorze #Zachodnie #Olgierd #Geblewicz #ZARR #Zachodniopomorska #Agencja #Rozwoju #Regionalnego #Rentumi #ZSPON #Dobry #Adres #GRYF #Radcy #Prawni #asystent #rentiera #rentumi #seminarium #szczecin

Uncategorized